Zapraszamy do zapoznania się z usługami oferowanymi przez firmę Całodobowa Pomoc Drogowa – Auto Partner Krynda:

Większość kierowców, przynajmniej raz w życiu zderzyła się z problemem braku dostępu do samochodu. Zgubione kluczyki,przypadkowe zatrzaśnięcia i inne zupełnie nieoczekiwane sytuacje, dopadają nas najczęściej wtedy, kiedy akurat pilnie potrzebujemy skorzystać z auta.

Nawet najuważniejszym kierowcom, zdarzają się czasem wpadki. Uszkodzone koło, to zresztą często wina nie kierowcy, ale czasami również warunków drogowych – wyjątkowo nierówne podłoże czy drobna przeszkoda, mogą pozbawić nas opony. Potrzeba pomoc – wymiana koła, żarówki, podanie prądu? Zadzwoń do nas!

Brak paliwa, to jedna z najczęstszych i najbardziej trywialnych przyczyn nagłego unieruchomienia samochodu na środku ruchliwej ulicy. Bywa, że przez dłuższy czas nie doczekaliśmy się na trasie stacji benzynowej. Zdarzają się także problemy z zatankowaniem złego paliw. Pomożemy!

Doświadczony kierowca, nie rusza się w dalsze trasy bez kompletu najważniejszych części zamiennych i kilku podstawowych narzędzi. Właściciele aut znają swoje pojazdy i wiedzą jaki problem może spotkać ich w trasie. Ale nie zawsze jesteśmy na to przygotowani. Zdarzają się sytuacje, kiedy utkniemy na drodze i po zdiagnozowaniu usterki stwierdzimy, że nie poradzimy sobie sami. Dlatego właśnie oferujemy kompleksowe usługi w zakresie drobnych napraw samochodowych na drodze.

Większość kierowców przynajmniej raz w życiu była narażona na niedogodności wynikające z awarii samochodu bądź uczestniczenia w zdarzeniu drogowym. W takiej sytuacji dobrze jest mieć pod ręką telefon do zaufanej firmy świadczącej usługę pomocy drogowej. Nasze usługi są wszechstronne. Oferujemy m.in. wyciąganie pojazdów z rowu, pola czy innych miejsc. Wyciągamy auta osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Specjalizujemy się w wyciąganiu pojazdów z trudnych terenów – takich jak błoto, rowy, zaspy śnieżne itp.

Firma Całodobowa Pomoc Drogowa – Auto Partner Krynda zajmuje się szeroko pojętym transportem samochodów – w tym również transportem ponadgabarytowym. Chętnie podejmujemy się nawet nietypowych zleceń, a każde z nich traktujemy jak wyzwanie. Nasi kierowcy mogą pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem, które jest gwarancją najwyższej jakości usług. Zetknęliśmy się z bardzo rozmaitymi sytuacjami, dzięki czemu wiemy, jak w najszybszy i najbezpieczniejszy sposób, ze szczególnymi wymaganiami wykonać zlecenie nietypowego transportu.

Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat. Dotychczas transportowaliśmy już samochody zabytkowe oraz sportowe, co wymagało od nas dużej sprawności i odpowiedniego sprzętu i wiedzy. Nasi kierowcy zwracają baczną uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo powierzonego nam auta. Nasze doświadczenie pozwala nam do oferowania transportu samochodów o niskim, sportowym zawieszeniu, które wymagają indywidualnego podejścia, dzięki czemu właściciele nie muszą obawiać się np. uszkodzenia podwozia…

Jeśli potrzebują Państwo transportu czy autoholowania swojego pojazdu, który nie odpalił lub wystąpił z nim jakikolwiek problem. Nic prostszego! Wystarczy się z nami skontaktować pod numerem telefonu: +48 788 040 040. Jest on do dyspozycji naszych klientów całodobowo – przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Odwozimy pojazdy pod wskazany adres, bądź do warsztatu wybranego przez klienta lub poleconego przez naszą firmę. Korzystając z fachowej i pewnej pomocy, jakiej możemy udzielić na miejscu, być może unikną Państwo holowania pojazdu.

Każdy, kto choć raz doświadczył niespodziewanej awarii samochodu daleko od domu, wie jak bardzo stresująca i kosztowna może okazać się taka przygoda. Przyczynę awarii zwykle trudno zdiagnozować, a ściągnięcie mechanika nie ma sensu. Bez względu na przyczynę awarii przede wszystkim pamiętaj, aby zadbać o szczególną ostrożność, dzięki której nie narazisz na niebezpieczeństwo siebie, ani innych uczestników ruchu drogowego. Jeżeli zdarzy Ci się taka sytuacja – wezwij naszych fachowców! Jeżeli nie uda nam się na miejscu usunąć usterki, odholujemy auto pod wskazany adres lub do wybranego warsztatu.

Jeżeli miałeś wypadek, stłuczkę lub samochód uległ poważnej awarii i utknął w środku miasta, czy na autostradzie A4 – zadzwoń po Całodobową Pomoc Drogową – Auto Partner Krynda! Od wielu lat służymy w Brzegu i regionie doświadczeniem i wsparciem w zakresie pomocy drogowej. Zadbamy o transport auta we wskazane miejsce o każdej porze dnia i nocy.Bezpieczne holowanie wymaga jednak odpowiedniego przygotowania pojazdu. Działamy szybko i skutecznie. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzebna jest Pomoc Drogowa.

W oczekiwaniu na wóz serwisowy, który weźmie nas na „hak”, musimy upewnić się, że nasze auto ma sprawny układ kierowniczy, hamulcowy oraz działające światła. Jeżeli tak, możliwe będzie jego bezpieczne holowanie przy pomocy liny. W Brzegu usługi takie świadczy Całodobowa Pomoc Drogowa – Auto Partner Krynda. Jeśli jednak któryś z wymienionych układów nie działa prawidłowo, konieczne będzie wezwanie lawety. Holowanie pojazdu czy w Brzegu czy na obwodnicy wymaga zarówno doświadczenia jak i umiejętności od obu kierowców – holowanego i holującego, dlatego najlepiej zdecydować się na powierzenie tej czynności fachowcom.

Całodobowa Pomoc Drogowa – Auto Partner Krynda prowadzi usługę awaryjnego uruchamiania samochodów (12v oraz 24v) poprzez kable zapłonowe. Posiadamy profesjonalnie wyszkolonych pracowników w zakresie odpalania samochodów oraz mamy na wyposażeniu bardzo grube i mocne kable do pojazdów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych TIR. Odpalanie samochodów na kable jest prostą czynnością pod warunkiem, gdy kierowca przestrzega pewnych zasad, ponieważ przez małą nieuwagę można doprowadzić do zwarcia i już wtedy należy skorzystać z usługi lawety.