Nasza firma zapewnia usługi z zakresu szeroko rozumianej pomocy drogowej. Jeśli zepsuł się Państwu samochód, auto zostało uszkodzone podczas stłuczki lub chcieliby Państwo przewieźć niezarejestrowany samochód w dowolne miejsce w Warszawie lub okolicy, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Pomoc drogowa w Brzegu to gwarancja najwyższej jakości.

Posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy w przypadku drobnej usterki zdiagnozują ją na miejscu, a w przypadku poważniejszej awarii odholują pojazd do najlepszego warsztatu na terenie Brzegu, Oławy, Namysłowa, Nysy czy Opola. Współpracujemy z szeregiem profesjonalnych mechaników, którzy szybko i skutecznie uporają się z naprawą Państwa samochodu.

Holowanie Brzeg | Holowanie autostrada A4

Nasi pracownicy nie tylko zajmują się holowaniem samochodu, ale również pomogą załatwić wszelkie formalności z firmą ubezpieczeniową oraz doradzą we wszystkich sprawach związanych z przewozem auta. Profesjonalna laweta, z której korzystamy podczas pracy posiada wszystkie niezbędne badania oraz certyfikaty. Przewożone pojazdy dokładnie zabezpieczamy, aby podczas transportu nie uległy dodatkowej awarii. Jesteśmy w stanie przewieźć każde auto, również te z urwanym kołem, a nawet samochody o niskim zawieszeniu.

Pomoc drogowa Brzeg – 24 godziny/7 dni

Przewozimy również motocykle, quady oraz pojazdy trójkołowe. Świadczymy usługi z zakresu holowania, wyciągania aut z rowów, zmiany kół, awaryjnego uruchamiania pojazdów oraz wiele innych związanych z szeroko rozumianą pomocą drogową. Nasza laweta posiada miejsca dla pasażerów, więc jeśli nie będą mieli Państwo jak wrócić do domu, nasz kierowca zaproponuje transport nie tylko dla Państwa samochodu ale i dla pasażerów. Holowanie w Brzegu to jedna z naszych podstawowych usług. W razie potrzeby wyślemy dwóch pracowników, aby jeden kierował Państwa autem.

Laweta, pomoc drogowa – Autostrada A4

W porównaniu do konkurencji oferujemy atrakcyjne ceny oraz dokładne zabezpieczenie przewożonych aut. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że auto nie zostanie narażone na dalsze usterki. Stałym klientom oferujemy rabaty oraz zniżki. Działalność naszej firmy skupia się na obszarze Warszawy, jednak w razie potrzeby nasze usługi świadczymy również w pobliskich okolicach.

Jesteśmy firmą doświadczoną i uczciwą. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów, którzy mają pewność, że dzwoniąc po nas o każdej porze dnia i nocy, zawsze spotkają się z miłą i profesjonalną obsługą, która zajmie się wszystkimi sprawami związanymi z holowaniem lub transportem uszkodzonego auta.

Partnerzy – pomoc drogowa Brzeg